kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

Legrosszabb viccek - Vicceskedés

üzenet oldalanként
#875 | 2014-12-17 16:15:51 | 67 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A falusi menyecske bemegy a városba ügyeket intézni. Dolga végeztével indulna haza, de a vonatot lekéste. Megszólít egy taxist.
- Nem vinne el Kiskunbikkmakkfalvár­a? Nincs nálam elég pénz, de majd elszámolunk.
A taxis beleegyezik, elindulnak. Nemsokára egy lucernás mellett megáll a taxis, körülnéz, látja hogy nincs senki a környéken. Kivesz egy takarót a csomagtartóból, és leteríti a lucernás közepébe.
- Jajj, de hát én nem csinálhatom ezt, férjezett vagyok, van két gyerekem!!! - kezdi el a nő.
- És? Én is nős vagyok, van négy gyerekem és kétszáz házinyulam, és mindet etetni kell, úgyhogy pofa be és szedd a lucernát!!!

Vannak a világon megmagyarázhatatlan dolgok. Én is egy ilyen vagyok.
#874 | 2014-12-10 16:40:15 | 67 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Két barátnő beszélget.
- Képzeld! - mondja az első unottan - kaptam a férjemtől egy csokor gyönyörű rózsát. Most megint tehetem szét neki a lábamat.
Mire a második csodálkozva:
- Miért? Nincs vázátok?
A barátság borostyánkőbe zárt buborék
#873 | 2014-11-23 10:16:48 | 67 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Egy fickónak nagyon megtetszik a titkárnő az irodájukból, és le akar feküdni vele, de a titkárnőnek már van barátja. A fickó egy nap mégis bemegy az irodába és azt mondja neki:
- Adok neked tízezer forintot, ha lefekszel velem!
- Hogy képzeled, nem fekszem le veled. Különben is van barátom - válaszolja a titkárnő.
- De villámgyors leszek, csak ledobom a pénzt a földre, te lehajolsz érte és mire felveszed addigra kész is vagyok!
- Meggondolnám. Felhívom a barátomat - válaszolja a lány, és előveszi a telefonját, és elmondja a barátjának az ajánlatot.
- Kérjél húszezer forintot, Gizike, a lényeg hogy nagyon gyorsan kell felvenned azt a földről, és akkor addig még a sliccét se tudja majd lehúzni! Azonnal hívjál fel, ahogy megvan a pénz! - válaszolja a barátja, és a titkárnő elfogadja az ajánlatot.
Eltelik egy félóra, de nem telefonál.
Eltelik egy óra, a titkárnő még mindig nem telefonál.
Két óra múlva végre csöng a telefon:
- Drágám, ez szörnyű volt, csak egyforintosai voltak!
#872 | 2014-01-12 09:34:18 | 77 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A nyomozó kérdi a csinos titkárnőt:
- Hölgyem, nincs valami ötlete hogy miért ugrott ki a főnöke az ablakon?
- Sajnos nincs. Pedig olyan kedves ember volt. A múlt hónapban vett nekem egy igazi szőrmebundát, a múlt héten egy sportkocsit, ma pedig egy igazi gyémántgyűrűt! Aztán azt mondta, szeretne velem lefeküdni, és megkérdezte, hogy mit kérek cserébe.
- És mit mondott neki?
- Az igazat... az irodában mindenki egy 10 ezrest szokott adni...
#871 | 2014-01-07 11:41:45 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Két hegymászó nehezen, de végre felérnek a Mount Everest-re. Egyik:
- Végre felértünk ide, és kitűzhetjük országunk zászlaját! Vedd elő gyorsan!
- Én? Azt hittem nálad van!
#870 | 2014-01-04 20:33:17 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Mi a csók? - Kopogtatás az emeleten, hogy a földszint kiadó-e.
#869 | 2014-01-04 20:09:03 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Az indián ül a tóparton és nézi, ahogy a felesége mossa a ruhákat a vízesésnél.
Egyszer csak egy nagy kő esik rá az asszonyra és agyonüti.
- A fenébe! - mondja az indián. - A vízkő már megint tönkretette a mosógépemet!
#868 | 2014-01-03 19:09:48 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Beiratkoztam egy Reinkarnációs klubba. Kicsit drága, de hát egyszer élünk.
#867 | 2014-01-02 19:55:21 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Drágám, elromlott a mosógép.
- Mi vagyok én, mosógép szerelő?
- Édesem, nem jó a vasaló.
- Mi vagyok én, vasaló szerelő?
- Szívem, folyik a csap.
- Mi vagyok én...
(Másnap jön haza férj... minden működik.)
- Kincsem, hívtál szerelőt?
- Nem, a szomszéd fiú megjavított mindent. Azt mondta, cserébe sütit sütök vagy lefekszem vele.
- És mit sütöttél?
- Mi vagyok én, cukrász?
#866 | 2013-12-28 09:36:19 | 78 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Január 1.-én korán reggel:
-Mit csinálsz kedves szomszéd?
-Havat hányok.
-Úristen, Te mit ittál?!