kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: HOFI fanclub

üzenet oldalanként
#37 | 2014-09-28 08:27:16 | 44 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése

Vannak a világon megmagyarázhatatlan dolgok. Én is egy ilyen vagyok.
#36 | 2013-12-31 13:49:20 | 53 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Latinovits Zoltán és Hofi Géza

Együtt voltak Debrecenben kezdők, amikor Latinovitsért már rajongott a város. Szédelegtek egyszer hazafelé hajnalban egy hosszú kocsmológiai túra után, mikor is szembejött egy elegáns házaspár.
A hölgy elbűvölve szólt:- Ni, ott a Latinovits!
Mire a férje:- Meg a Hofi. És tökrészeg!

Hofi szerint ez volt az első eset, amikor őt felismerték.

#35 | 2013-12-07 19:34:49 | 53 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Csökken a jármű üzemanyag felhasználása az üzemanyag megtakarító egységekkel.
#34 | 2013-10-13 08:50:10 | 55 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Béla bácsi

#33 | 2013-10-08 08:36:33 | 55 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Foci-és bokszrajongóknak!

/Hofi Géza, Vitár Róbert, Vitray Tamás, Papp László/

#32 | 2012-08-25 09:05:59 | 69 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése

#31 | 2012-06-02 09:23:02 | 71 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Népi demokrácia

És a Józsi bácsin vigyorgok csöndesen, akinél megjelent két bőrkabát, és azt kérdezte tőle: „Józsi bácsi! A disznó mennyit fog fialni?”
Ennyire hülye kérdést Józsi bácsi nem mindennap hallott. A harmadik pofon után azonban azonosult:
„Hát mennyi a terv, elvtársak?” Megmondták neki, hogy nyolc. „Hát akkor nyolcat fog fialni”? - mondta megszeppenve. De megkérte az elvtársakat, hogy ezt azért beszéljék meg a disznóval is. Mégis csak egy szinten vannak vele.
Azt kérded, hogy végül menynyit fialt a disznó? Jogos. Hatot fialt. A bőrkabátok viszont hét kismalac hírét adták tovább, mert az mégis csak közelebb van a tervhez. A főnökeik viszont nyolc malacról írtak jelentést, hogy rendben legyen a vállalás. Azok főnökei pedig - igen kisfiam, minden főnöknek főnöke van -, már kilencet írtak be. Már kilencet írtak be Józsi bácsi neve mellé a kockába, hogy túlszárnyalják a nyolcat.
Így aztán Tar vezérhez - az igazi nevét ne kelljen most kiejtenem -, már tíz kismalac híre jutott, így a visszhangos nagygyűlésen be is jelentette, milyen sok itt a disznó. Meg is kérdezték tőle: „Mit csinálunk ennyi disznóval?”
„Nyolcat eladunk külföldre, kettőt pedig megeszünk mi” - mondta a Tar.
Hogy lehetne hat disznóból nyolcat eladni, úgy hogy kettő megmaradjon nekünk? (Igazán jó kérdéseid vannak. Nem vagy te elveszett kölök.) A válasz: hát sehogy.

Hofi Géza

#30 | 2012-04-20 16:02:25 | 73 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Hofi Géza, az egyszemélyes zenekar

#29 | 2012-04-15 12:55:10 | 73 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Zseniális!!! Egy újabb gyöngyszem! Apró finomságokkal fűszerezve. A hallgatóság között pedig ismert arcok, Szendrő Józsi bácsi, aki akkor színházigazgató volt Debrecenben, amikor Hofi odakerült. Latinovits Zoltán rendesen leizzadt a nevetéstől, és feltűnt Ruttkai Éva is....és ki tudja még ki?!

HOFI GÉZA - ELÉG AZ HOZZÁ

#28 | 2012-04-11 07:19:06 | 73 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Tegnap volt 10 éve, hogy "elment" Hofi Géza. :(