kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

Tisztességes, becsületes, hazaszerető magyar romák csoportja! - Csoportok

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: Tisztességes, becsületes, hazaszerető magyar romák csoportja!

üzenet oldalanként
#25 | 2009-09-25 20:17:53 | 131 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A magyarok többsége nem rasszista.
Persze sokan vannak azok, akik így akarnak beállítani minket.
Senki nem szereti, ha bántják, vagy meglopják, vagy esetleg keményen megsértik.
Sajnos a roma bűnelkövetők aránya igen nagy, és ezzel mindenki tisztában van.
Ez valóban rasszista megnyilvánulást vált ki a nem romákból, de néha a romákból is.
Innen kezdődik a kormány felelősége, ami csak a tüneteket orvosolja, de azt is csak felületesen.
Kevés az egzisztencia érzése a romák körében, és ezen kéne végre változtatni.
Sajnos ez nem érdeke a jelenlegi kormánynak.
#24 | 2009-09-25 11:18:31 | 131 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Bocs nem szeretnélek kijavítani,de......... holvannak azok akik igenis szeretnének dolgozni,csak nincs munkalehetőség? Én dolgoznék éjjel nappal-márcsak azért is mert jelzálog van a lakásomon,és sajnos ma-holnap utcára kerülök,nemtalálok munkát-iskolám nincs elmultam 55-éves,ez van
Karácsony2008
#23 | 2009-09-25 11:10:06 | 131 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
És bocs mégcsak anit hogy bármikor bemehettem hozzájuk,náluk mindig ragyogó rend volt,pedig én sem vagyok koszos,de néha bizony szégyeltem magam,és bármit főzöt a szegény volt szomszédnőm-első tányér nem a családjáé hanem az én gyerekeimért volt.Isten nyugtassa őt békében.
Karácsony2008
#22 | 2009-09-25 11:05:28 | 131 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Semmi bajom a romákkal,nemtudom megérteni miért van ilyen sok rasszista ember? Gondoljatok bele miköztünk is van aki nem éppen tisztességes.Nekem roma szomszédasszonyom volt hosszú évekig,sajnos nemrég halt meg Úgy szerettem mintha édesanyám let volna,bármiért mehettem hozzá,mindig segitet rajtam,mindenbeSok magyar ezt nemtette volna meg,mai napig tartom a családjával a kapcsolatot.Én minden embert szeretek,és elfogadom mig emberi modon viselkedik.Nemtudok többet hozzászólni,köszönöm hogy van ilyen fórum is,remélem sok embernek megváltozik a véleménye pozitivanA romákkal kapcsolatban.
Karácsony2008
#21 | 2009-04-03 13:29:56 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Nem vagyok vallásos,de mindig is tiszteletben tartottam a másik oldalt.Olyanyira hogy még vallásos pasim is volt,de nem erőltette rám a nézeteit így szépen müködött.Viszont az a halálom amikor valaki meg akar erőszakolni az életszemléletével,nem vagyunk egyformák de ez nem zárja ki a békés egymásmellett élés lehetőségét
#20 | 2009-04-03 12:46:54 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Te csycsy! Most gondolok bele, ha ezt az üzin az inkvizitor meglátta volna, én már a máglyán égnék mint boszorkány! Szegény én!
Egyébként örülök, hogy más is osztja a véleményem. Tök felesleg belekeverni a vallást. Úgy ahogy te is írtad: vannak deista marhák is, meg normális ateisták is.
Szöszi
#19 | 2009-04-03 12:40:12 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok!Szerintem igaza van spawn-nak,nem vallási oldalról kell megközelíteni a kisebbségekhez való hozzáállást.Tudok olyan vallásos emberről aki nemhogy a romákat,bármely más kisebbséghez tartozó embert,megvet,kerül,stb.Ha valakiben nem alakult ki az elfogadás kézsége tök mindegy hogy a jó istennel vagy az ördöggel cimborál.Az ilyen ember csak önmagát szereti vagy még azt sem.
#18 | 2009-04-02 21:26:02 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Tudod, szerintem mindenki utálja, ha olyannal traktálják, ami nem érdekli. Egy jó példa: anyuci mondogatja a serdülő gyereknek, amikor nem éppen helyes dolgokat tesz: "majd meglátod". Hát ettől én is a plafonon voltam. De visszatérve az okításra: van önkritikám; be tudom ismerni, ha hibáztam, és bocsánatot tudok kérni; belátom, ha valamihez hülye vagyok, viszont odakuncsorgok segítségért. De! Van önálló gondolkodásom, elmém, felfogóképességem, tehát ha én nem kérem ki más véleményét, akkor ne is traktáljon a saját véleményével.
Ha valaki csak a halálos ágyán jut el arra a pontra, hogy felfogja az élete során tett cselekedetei súlyát, akkor az az ember nem emberek közé, nem társadalomba való, és felesleges volt élnie, mert csak megkeserítette a többi ember életét.
Szöszi
#17 | 2009-04-02 21:05:30 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Hidd el én is utálom ha okítanakDe sokszor jót tesz
Mindenki tanuljon csak a saját hibájából!
Legtöbben csak a halálos ágyukon tanulják meg hogy hányadán álltak az életben
Az élet egy próbatétel! :)
#16 | 2009-04-02 21:00:25 | 136 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Hát távol álljon tőlem, hogy megsértselek Görögnecsi, de az említett topic nyilván az a topic, ahol én nem leszek jelen soha. Mint említettem, én ateista vagyok. Nem vagyok sátánista sem, nem bántom a hívőket, ha ők se bántanak engem. Ne akarjanak megtéríteni, és ne daráljanak nekem olyasmi szöveget, mint amit most te tettél, és akkor más témáról egész nyugodtan elbeszélgethetünk. Ennyi.
Abban meg igazad van, hogy az ország már el lett rontva (bár én nem ilyen szépen fogalmaznék)!
Szöszi