kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

Milyen az igazi szerelem? - Életmód

üzenet oldalanként
#110 | 2011-12-19 22:06:05 | 97 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A szerelem olyan, mint a kábítószer

Először eufóriába esel, és teljesen átadod magad az érzésnek. Aztán másnap többet akarsz. Még nem váltál függővé, de annyira jólesett az az érzés, hogy azt hiszed, ura tudsz maradni a helyzetnek. Ha két percre eszedbe jut a szeretett lény, hát három órára elfelejted. De aztán szép lassan rászoksz, és teljesen függővé válsz. Ekkor már három óráig gondolsz Rá, és csak két percre tudod elfelejteni.
Ha nincs a közeledben, ugyanolyan rosszul érzed magad, mint a drogos, aki nem kapta meg az adagját. És ahogy a drogos képes lopni és megalázni magát, hogy megkapja, amire szüksége van, Te is bármit hajlandó volnál megtenni a szerelmedért.

(Paulo Coelho)

Vannak a világon megmagyarázhatatlan dolgok. Én is egy ilyen vagyok.
#109 | 2011-11-21 23:16:16 | 97 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Üdv!

Most regisztráltam. 30 éves vagyok és olyan magányos mint egy fehér egy texasi egy gospellkórusban. Az életem romokban hever, de azért hiszem hogy nekem is kijár egy pár női kebel amelyre a fejemet hajthatom akár csak pár percre, hogy feledjem a soxart. Ha hasonló gondokkal küszködő nő vagy írj bátran.

fractal@citromail.hu

Ha az üzenetem szövegidegen hát bocsánat. Nem ismerem ezt az oldalt.
#108 | 2011-09-16 16:47:44 | 100 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
szerinted ez ki van zárva?
#107 | 2011-09-15 16:35:55 | 100 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Ha hiszel benne próbáld meg, rátalálhatsz az igazira!
#106 | 2011-09-15 14:49:57 | 100 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
végülis, miért ne?

de akkor kérem, én miért vélek cinizmust felfedezni a válaszom alatti képen látható csodálatos történetben?

miért, szerinted nem hozhatná el nekem a szerelmet? miért érzek kétkedést a kérdésben?
#105 | 2011-09-14 19:42:29 | 100 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Pesszimizmust érzek ebben a kérdésben. Miért ne?!

Biztos vagy benne, hogy a Flörtsziget a megoldás???
#104 | 2011-09-14 16:39:44 | 100 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
ez valóban így lenne?
#103 | 2011-05-27 21:05:42 | 103 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése

#102 | 2010-04-14 09:41:08 | 116 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
"Akit szeretsz, arra előbb-utóbb rátalálsz, egyszerűen azért, mert össze vagy hangolva vele."
/Müller Péter/
#101 | 2010-03-30 21:55:15 | 117 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
"Az vagy nekem, mint testnek a kenyér

S tavaszi zápor fűszere a földnek;

Lelkem miattad örök harcban él,

Mint fösvény, kit pénze gondja öl meg;

Csupa fény és boldogság büszke elmém,

Majd fél: az idő ellop, eltemet;

Csak az enyém légy, néha azt szeretném,

Majd, hogy a világ lássa kincsemet;

Arcod varázsa csordultig betölt

S egy pillantásodért is sorvadok;

Nincs más, nem is akarok más gyönyört,

Csak amit tőled kaptam s még kapok.

Koldus-szegény királyi gazdagon,

Részeg vagyok és mindig szomjazom."

Shakespeare 75. szonett