kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!
  • 1
  • 2

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: Bob Marley

üzenet oldalanként
#13 | 2010-03-25 10:52:15 | 122 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
"A reggae-t nem hallgatni kell, hanem érezni.
Aki nem érzi, az nem ismeri"
(Bob Marley)

#12 | 2010-02-02 17:21:13 | 124 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A reggae a nép zenéje, a mindennapi történésekről szól, de nem egy történelmi szemszögből. Olyan dolgokról mesél, amiket nem tanítanak az iskolában. 
#11 | 2010-01-11 08:00:13 | 124 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése

#10 | 2009-04-01 10:02:40 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Hey Marleyfanok! Javaslom szétnézni a fejlécek között!
Lesz ott egy kis meglepi..
Aki nem tudja:
beállítások ---> fejléc
ádzsele pomádzsele pom
#9 | 2009-03-31 20:27:18 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Épp koncertet nézek. Nagyon...!
#8 | 2009-03-27 13:20:09 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Kirázott a hideg. Nekem megvan a Bob Marley life videóm, ahol Rita sokszor beszél, és: igen látszik, hogy büszke nő, de milyen nehéz lehet a hiány! Olyan szépen, emlékekkel teli, szerető ahogy beszél. Sajna még nem fordítottam le, de tudni akarom mit mond.
Ha az életnek van értelme, ha nem véletlenül passzol ennyire minden, ha nem véletlen létezik a hatalmas űr, és minden parányi lét, akkor a halál nem más, mint újabb kezdet. Szeretnék többekközött találkozni vele is majd, mert aki hisz, mint Ő, az könnyebben hagyja itt ezt a világot! JAH
#7 | 2009-03-25 00:09:26 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
"Milyen érzés, kérdezgetik, amikor Bob hanja szól a rádióból. Bob emléke mélyen bennem él, olyan, mintha mindig welem lenne, minden csak Őrá emlékeztet. Nem kell énnekem az Ő hangjára wárnom.
Mielőtt eltáwozott wolna, megígérte, hogy örökre welem marad. 1980. május 11 -én jelentették be az orwosok, hogy nincs már remény, a rák nem kegyelmez neki. De Ő kitartott, nem akart itt hagyni.
Fejét a karjaimba zártam, és énekeltem a God Will Take Care of You (Isten majd gondodat wiseli) című dalt. Aztán rám tört a zokogás, és könyörögtem neki:
- Bob, ne hagyj itt, kérlek!
Ekkor rám pillantott, és azt kérdezte:
- Itt hagyni Téged?? Ugyan howá mennék?? Miért sírsz, Rita?? Hagyd a sírást, énekelj csak! Énekelj!!
És én énekeltem, majd szép lassan ráeszméltem, hogy a dalom is az ő szawait idézi:
- Soha nem hagylak el, bárhol is légy, én mindig ott...
Akárhonnét is szól éppen a hangja, Ő mindig, mindenhol mellettem wan.
Hiszen a hangjáwal bárhol utolérhet. A wilágon mindenütt.
Tudom, hogy a legtöbb ember csak Őt hallja. Én wiszont többet is hallok, hiszen a felwételeken én is énekeltem. Magamat is hallom, a saját hangomat."

Előszó a Rita Marley által írt ' Bob Marley életem a reggae királlyal ' Című könywből.

Mindenki olwassa el... ;)
Bless.

Hát igen ez wagyok Én..:D
#6 | 2009-03-20 22:30:38 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Ha ismerhettem volna, szerelmes lettem volna belé Ő nem félt felfogni az élet igazi értelmét, a boldogságot. Hát minek tönkretenni, csak egy van belőle? És az a neved amire rászolgálsz: nem akart "patkányként" meghalni, hát "oroszlánként" halt meg. És szeretem Junior Gong fiát!
#5 | 2009-03-13 23:45:54 | 134 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Napsugár!Ez nagyon jo volt
#4 | 2009-03-05 11:24:08 | 135 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Ha Reggaet hallgatsz és nem mozogsz,
akkor valószínüleg halott vagy!

Bob Marley 
  • 1
  • 2