kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

Akik a MYVIP-en is rajta vannak - Csoportok

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: Akik a MYVIP-en is rajta vannak

üzenet oldalanként
#25 | 2011-02-19 06:18:44 | 96 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
ÜZEMANYAG SZŰRŐ ÉGÉSJAVÍTÓ ,TAPASZTALATOK
Örömmel üdvözlünk minden kedves (( égésjavító )) felhasználot és leendő barátot!

1. Csökken a füstölés,kisebb lesz a motor zajszintje,vibrácioja és ez kellemesebb munkavégzést biztosit. 2. Huzamossabb használatnál ( 500 üzemora után ) megszűnik a porlasztó csúcsok beégése csöken, majd teljesen kitisztul a motor égőteréből a koksz.3. A motor gyorsabban felpörög ,nő a jármű gyorsulása .4. Könyebb a hidegindítás, nő a kompresszió,csökken a kartelgáz,a motorolaj fogyasztás,hosszabb élettartamúvá válik a motor.5. Nővekvő nyomaték, gyorsabb munkavégzést tesz,lehetővé és ez több elvégzett munkát eredményez.6. A cökenő kopás, a nagyobb élettartam alacsonyabb fentartási kötséget igényel.

http://www.uzemanyag.hupont.hu

Csökken a jármű üzemanyag felhasználása az üzemanyag megtakarító egységekkel.
#24 | 2011-02-19 06:17:54 | 96 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
ÜZEMANYAG SZŰRŐ ÉGÉSJAVÍTÓ ,TAPASZTALATOK
Örömmel üdvözlünk minden kedves (( égésjavító )) felhasználot és leendő barátot!

1. Csökken a füstölés,kisebb lesz a motor zajszintje,vibrácioja és ez kellemesebb munkavégzést biztosit. 2. Huzamossabb használatnál ( 500 üzemora után ) megszűnik a porlasztó csúcsok beégése csöken, majd teljesen kitisztul a motor égőteréből a koksz.3. A motor gyorsabban felpörög ,nő a jármű gyorsulása .4. Könyebb a hidegindítás, nő a kompresszió,csökken a kartelgáz,a motorolaj fogyasztás,hosszabb élettartamúvá válik a motor.5. Nővekvő nyomaték, gyorsabb munkavégzést tesz,lehetővé és ez több elvégzett munkát eredményez.6. A cökenő kopás, a nagyobb élettartam alacsonyabb fentartási kötséget igényel.

http://www.uzemanyag.hupont.hu

Csökken a jármű üzemanyag felhasználása az üzemanyag megtakarító egységekkel.
#23 | 2010-06-21 23:10:05 | 104 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok, nem rég csatlakoztam az oldalhoz :)
Egy romantikus, fantasy regényt írok egy Blogban, és szeretném ha minél többen olvasnák. Eddig elég sok embernek tetszik, remélem Nektek is fog, ha szántok rá egy kis időt, hogy beleolvassatok ;)
http://novel.blogzona.hu (a fejezetek a jobb oszlopban találhatók)
Én
#22 | 2009-10-25 21:23:34 | 112 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
#21 | 2009-10-24 23:34:22 | 112 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Májvipen is rajt vagyok !
Az élet egy próbatétel! :)
#20 | 2009-10-24 22:14:13 | 112 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok!
Szuper lehetőség! Új közösségi oldallal bővült
a Webstar, a 3D-s személyi edző és táplálkozási tanácsadó program. INGYENES
regisztráció lehetséges a
http://www.webstar.biz/?id=B0F8-F9B5-51B5 linken. Profitálj Te is
Webstar-ból! Több mint 200.000 ember használja már most, a vitalitáshoz és az
ideális testsúlyhoz vezető egyszerű és teljes körű szolgáltatást. Sajátítsd el
a tagok sikerre vezető stratégiáját a vitalitással és egészséges életmóddal
kapcsolatban. Tanuld meg hogyan válhatsz éhezés és diéta nélkül vitálissá és
karcsúvá. Laura (személyi edződ) első lépésben megvizsgálja a táplálkozási és
mozgási szokásaidat, és utána egyéni személyre szabott fitness tervet és
étrendet készít. Az első tesztet további ellenőrző tesztek követik. Ezek
rendszeresen tájékoztatnak Téged az állapotodban bekövetkezett haladásról.
Edzési és étkezési napló áll rendelkezésedre, mely az önellenőrzésre szolgál,
és ami a Te személyes ingyenes ösztönződ! Ingyenes szolgáltatásként mindenre
kiterjedő információkat szolgáltat a táplálkozás, a fitness és a stressz
területéről. Szakemberek által készített oktatóanyagokat nézhetsz meg! Online
webshop tartozik hozzá. A most indult "Mission Vitality" játékban
pedig csodás
ajándékok várnak Rád! Gyűjts értékes "Mission
Pontokat". Próbáld ki, nincs semmi vesztenivalód! Regisztálj INGYEN a
fenti linken!

Sok sikert a terveid eléréséhez!
#19 | 2009-08-12 14:39:42 | 114 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Üdvözlök mindenkit, ha szeretitek a jó és különleges zenét nézzetek be a Mehrshad fan clubba. Ő egy népszerű perzsa énekes akit nagyon kedvelek, halgassatok bele a zenéjébe hátha nektek is bejön ez a műfaj...
Leila
#18 | 2009-07-12 12:32:17 | 115 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok!

Nézzetek ba a Magyarország Baráti Kör nevű csoportba! Hátha találtok érdekes dolgot.
#17 | 2009-05-22 20:07:57 | 117 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok!!:)
Miért van az, hogy egyszer van üzifal vipen egyszer nincs??!:S ez olyan zavaró:S nem????
Diaa:]
#16 | 2009-05-13 21:09:43 | 117 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Az. Finom. Most levédtem a cuccaimat, csak ismerősök nézhetik meg őket és írhatnak a képekhez. Meg az én nevemben írogatott minden szart a barátnőimnek. Mármint nem éppen kedves dolgokat, de aztán eltünt a leány. Bár az is lehet hogy fiú volt, mert fake személy volt. Valaki más adataival regisztrált, ráadásul kétszer. Én csak azt sajnálom, akinek a nevét, meg mindenét ellopta.
Sweeney Todd a legjobb! *.*