kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: fokk.hu

üzenet oldalanként
#36 | 2013-12-07 19:44:32 | 71 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Csökken a jármű üzemanyag felhasználása az üzemanyag megtakarító egységekkel.
#35 | 2011-12-26 13:07:12 | 94 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok! Viszlát az újévi buliban!
Addig ugyanis dolgozom valószínűleg egész nap, látástól mikulásig
A barátság borostyánkőbe zárt buborék
#34 | 2011-12-26 13:03:49 | 94 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Nem tudom BUÉK-ot most kell-e kívánnom
Mostanában kissé felszaporodtak a megállások...
De én örök optimista vagyok... Egyébként is még itt a Karácsony és egy dalt mindenképpen szeretném Nektek a fa alá elküldeni...

#33 | 2011-12-26 12:17:31 | 94 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
#32 | 2011-12-26 12:15:13 | 94 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Boldog Karácsonyt kívánok minden Fokk.hu tagnak
#31 | 2011-12-26 12:14:25 | 94 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Végre hogy megint van fokk!!! Köszi a fürgeséget aprómajmok
#30 | 2010-08-20 21:39:35 | 110 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A saját hozzászólás törlésére itt nincs lehetőség?
"A nyerő hozza a szabályokat, a vesztes meg betartja."
#29 | 2010-08-06 18:55:41 | 110 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Tisztában vagyok vele,...és nem is arra akartam célozni, hanem az aktivitásra. Itt még nem fordult elő, hogy valakit azért zártak volna ki, mert nem elég aktív.
Volt idő mikor ez nálad sem volt probléma (...és sok más sem).

A másik k.portál pedig nem az iWiW, mert azon kívül is van még élet! (De nem az általam említett, mert ez említésre sem méltó.) És amit Te írsz az nem illik rá, ez is hozzátartozik az igazsághoz.

Hogy Te itt hogy érzed magad, az elsősorban rajtad múlik!
Vannak a világon megmagyarázhatatlan dolgok. Én is egy ilyen vagyok.
#28 | 2010-08-06 17:01:11 | 110 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Az is igaz,hogy vannak szabályok a k.portálokon,de ezzel egyidőbben fejlesztések is történnek. Mindig változik,és megújjul valami.
Én itt sajnos 1 éve nem látok semmi változást. Én nem vettem elő a piros ceruzám,hogy pontozzak.
#27 | 2010-08-06 16:44:21 | 110 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A másik k.portál pedig mint már oly sok,gondolom tanulva,és okulva a sok nem kimondottan "ízléses" feltöltött tartalmakból moderálás után engedi nyilvánosságra a tartalmakat.Ami nem azt jelenti,hogy egyáltalán nem tölthető fel tartalom,csak meg nézik,hogy mit engednek ki. Ez azt hiszem teljesen érthető. Ez itt egy kisközösség, az aktivitása sem olyan eget rengető,hogy szükség lenne rá. De gondolom,ha itt is találkoztak volna hasonló jelenséggel,már történtek volna lépések ellene.