kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

40. Debreceni Virágkarnevál - Programok

• 1

A téma a következő programhoz kapcsolódik: 40. Debreceni Virágkarnevál

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: Virágkarnevál

üzenet oldalanként
#5 | 2009-08-24 19:32:49 | 129 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
debrecen TV-ben, bolti sörrel, a hűvös szobában elviselhető a karnevál.

i'm too old to die young
#4 | 2009-08-24 18:32:01 | 129 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
a vidipark megált a gyerekori állapotban.ez biztos.

nálunk(balatonfüreden)minden rendezvény ingyenes és azért vannak hasonló(ha nem jobb)szinvonalú rendezvények szép számal.

a debreceni polgmester a minap(anna bálra volt hivatalos füredre)azt nyilatkozta szeretné ha több magyar fedezné fel magána debrecent.hát így nem igen fedezi fel a csóró magyar....

hárman voltunk ott 20.-án és simán eltapsoltam volna 15.000.huf-t ha nem vagyok észnél.
#3 | 2009-08-24 18:22:57 | 129 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
pedig az állatkert - még ha talán most sem egy kiköpött fantáziaország faunája - még egész sokat fejlődött az elmúlt évek alatt..
a vidámparkról sok infóm nincs. legutóbb még kispöcs koromban voltam ott, ami fotót láttam a helyről azóta, arról nem tagadom, helyenként a s.t.a.l.k.e.r. jut eszembe :P
a karnevál meg.. hát ott szerintem már évek óta a szegény fellépők húzzák a legrövidebbet :(
i've got a bad feeling about this
#2 | 2009-08-24 17:59:47 | 129 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
na gyerekek voltam a karneválon és soha többet nem megyek debrecenbe turisztikai céllal!!!!!!

a karneválon minden csak a pénzről szólt:ha nem fizetsz akkor ne is nézd!!!!

a vidámprk és az állatkert meg kritikán aluli......
#1 | 2009-08-04 16:38:37 | 130 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
2009-ben 40.alkalommal rendezi meg Debrecen városa a Virágkarnevált, amely méltón a kerek évfordulóhoz az egész országot ünnepelni hívja Szent István ünnepén!
  • 1