kiemelünk az unalomból!
Szia! A fokk.hu egy oldal neked, ismerőseidnek és bármilyen közösségnek: képfeltöltés, blogolás, fórumozás, mindenki által írható programajánló, ismerősök követése - próbáld ki!
60000 tag nem tévedhet - és hogy miért? | Regisztrálj!

Campus Vs. Hegyalja - Kultúra, művelődés

• 1

A téma a következő csoporthoz kapcsolódik: Campus Fesztivál Café

üzenet oldalanként
#8 | 2009-07-27 09:47:46 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Egy kis hozzáfűzés belülről, szervezői szemmel:

A két fesztivál között természetesen van egy egészséges versengés, ez így is lesz várhatóan az elkövetkezendő években. Bizonyos tokaji adottságokkal (Tisza, borospincék) nyilván nem tudunk versenyezni, de azt gondolom, hogy az új nagyerdei helyszín egy magasabb komfortfokozatot tud biztosítani - a hegyalján sohasem lesz mondjuk olyan placc, mint ami nekünk van a víztoronyban és tövében.
A létszám nem valószínű, hogy valaha is eléri majd a hegyalját, hiszen utóbbi sokkal inkább közismert országszerte, persze ez még változhat sok év kemény munkájával. Ami viszont biztos, hogy a programkínálattal eleve egy kicsit más célcsoportot irányzunk be: a már dolgozó, huszas-harmincas (vagy esetleg még idősebb) korosztályt is szeretnénk kicsábítani, ha már a városba költözött a rendezvény. (Az én szüleim pl mindhárom nap kinn voltak, és rengeteg programot élveztek: Budapest Bár, Csík zenekar, Méhek, Buddy Holly Story stb.) Ennek megfelelően viszont itt mindig is kevesebb lesz a metál/punk vonal, csak jelzésértékkel - bár az nem titok, hogy jövőre szeretnénk egy rendes underground rock/metal/punk/rockabilly "garázs" színpadot. Az biztos, hogy bővülni nehéz, ennél jobban és nagyobb területen ugyanis nem szeretnénk a nagyerdőt terhelni.
Mindenesetre azt gondolom, hogy a két fesztiválnak hosszútávon is létjogosultsága van itt egymás közelében.

sheena is a punk rocker
#7 | 2009-07-20 11:12:38 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Hát hegyalja...ha egy szóval kellene jellemeznem akkor: SORBANÁLLÁS, kurva nagy tömeg volt, naggyon meleg, aztán 1x csak víz sem volt, úgyhogy remélem a campus jobb lesz! A koncertek hegyalján jók voltak nagyon, de campuson meg lesznek mégjobbak! Igazából nem lehet azt mondani, hogy ez vagy az jobb, attól függ honnan nézzük!
#6 | 2009-07-19 17:53:06 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
szal a hegyaljában az a jó... és a rossz is, hogy most lett vége, a campusban meg az, hogy szerdán kezdődik... ajjaj
i'm too old to die young
#5 | 2009-07-19 10:39:37 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Nekem a Hegyalja az sokkal fesztiválosabb hangulatú, míg a Campus az csak inkább jó koncertek sorozata.
Az ide Campus zenei felhozatal szerintem is nagyon jól sikerült, ebben most ő a nyerő, majd meglátjuk, hogy milyen lesz fesztivál hangulatban.
#4 | 2009-07-18 18:40:50 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
szerintem mind a két feszt odateszi magát rendesen zeneileg minden évben én nem tudok dönteni.
#3 | 2009-07-18 17:43:28 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Nekem a campuson fellépők névsora vonzóbb volt mint a hegyalja.
Ezen kívül a döntésemet nagyban befolyásolta, hogy a tavalyi campus a rossz idő ellenére iszonyatosan bejött. Nagyon rendben volt, korrekt volt a társaság is.
Az új helyszín is emelni fogja a fesztivált. Az ideitől igazán sokat várok és szerintem hatalmasat fog szólni.

Hegyaljában ami vonzó az maga a környezet..a zene és a bor mindig vonzza az embereket..
#2 | 2009-07-18 10:35:26 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
A Hegyalja már nem olyan, mint régen... rettenetesen koszos és ellepte az alja nép :) Campuson meg még nem voltam, de számomra legalábbis biztos, hogy sokkal komfortosabb :)
iminimiszeminimisuwappaszeminimi... windszörny!
#1 | 2009-07-18 09:10:13 | 126 hónapja | Válasz erre | Zavaró tartalom jelentése
Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek a Campus vagy a Hegyalja a jobb fesztivál?
Mi az amit annyira szeretsz az egyikben és mi az amit annyira utálsz a másikban?

• 1